Polityka firmy

Oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie

Jesteśmy rodzinną firmą transportowo-spedycyjną specjalizującą się w transporcie pojazdami typu : silos, ruchoma podłoga oraz cemenotonaczepa. Wieloletnie doświadczenie, nabyte umiejętności i wiedza z zakresu transportu materiałów sypkich wsparta wysokiej jakości sprzętem pozwalają nam podejmować największe wyzwania w kraju i Europie. Od 2017 roku działamy również na rynkach Europy Zachodniej, gdzie poprzez stabilny rozwój możemy sprostać wymaganiom każdego klienta. Niemcy to jeden z preferowanych przez nas kierunków transportu. Towary dostarczamy również do Austrii, Czech oraz na Słowację.
Oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie.
Doświadczone i odpowiedzialne kierownictwo gwarantuje sprawną i bezpieczną realizację transportu.
Posiadamy certyfikacje ISO 9001:2015 oraz GMP+B4.

Polityka Budmax.eu Silo Logistic związana jest z dążeniem do perfekcji w transporcie towarów sypkich. Na wysoką jakość realizacji zamówień ma wpływ wiele czynników:

  • niezawodna flota pojazdów,
  • własny serwis,
  • zatrudnienie najlepszych specjalistów,
  • duża elastyczność w zakresie realizowanych dostaw,
  • korzystna lokalizacja firmy , jak również bardzo dobre połączenie z autostradą A4
  • gwarantują terminowe dostawy oraz optymalizację kosztów transportu.
  • współpraca ze sprawdzonymi dostawcami

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z tych elementów optymalnie wykonywał swoje zadania.
Tabor Budmax.eu Silo Logistic składa się z własnych pojazdów typu silos oraz typu ruchoma podłoga, które mogą być wykorzystywane do transportu towarów masowych,oraz dostaw szerokiej palety materiałów budowlanych m.in. cement, wapno, popiół.
Nasza flota pojazdów spełnia normy EURO 6 jest regularnie powiększana i unowocześniana. Nasza pomoc techniczna gwarantuje, że pojazdy są zawsze gotowe do świadczenia usług transportowych. Atutem jest szerokie zaplecze techniczne i logistyczne oraz dogodna lokalizacja siedziby firmy z szybkim dostępem do autostrady A4.

Czas to pieniądz! Potrzebujesz transportu?

Oferujemy transport cementu, wapna, mączki wapiennej, popiołów lotnych, zboża, granulatu, odpadów.