YTONG INTERIO – nowy wymiar przestrzeni

YTONG INTERIO

Bloczek YTONG INTERIO
YTONG INTERIO to lekka i wytrzymała alternatywa dla ścian działowych z płyt gipsowych.Dodatkowe elementy podziału przestrzeni sprzyjają tworzeniu przyjaznego wnętrza. Podstawą jest możliwość dostosowania przestrzeni do własnych potrzeb. Ciekawie zaaranżowana zabudowa, łączenia czy ścianki zamienią proste wnętrza w Twoją własną oazę. Wyjątkowe wnętrza potrzebują wyjątkowych rozwiązań. YTONG INTERIO – nowy wymiar przestrzeni.
 

 

Lekkość

YTONG INTERIO - dane techniczne Nowe bloczki YTONG INTERIO to lekka i wytrzymała alternatywa dla ścian działowych z płyt gipsowych. Jedną z najważniejszych cech ścian działowych jest ich ciężar przekazywany na strop. Bloczki YTONG INTERIO to krok w kierunku zmniejszenia obciążeń stropów i odciążenia konstrukcji budynku. Wykonane z betonu komórkowego odmiany PP3/0,5, bloczki YTONG INTERIO o grubości 115 mm i wysokości 399 mm to około 10-15% mniejsze obciążenie stropów, niż w przypadku ścian z zazwyczaj stosowanych bloczków odmiany 600, nie wspominając o tak ciężkich materiałach, jak silikaty czy ceramika. Ścianki z bloczków YTONG INTERIO doskonale nadają się do stosowania w budynkach o różnej konstrukcji stropów, w tym drewnianej, gdzie obciążenie często jest kluczowym czynnikiem przy wyborze materiału do ścian.

 

Prostota wykonania

Bloczki YTONG INTERIO to niezwykła prostota wznoszenia ścian. Ich najważniejsze cechy to:

  • lekka odmiana betonu komórkowego YTONG PP3/0,5,
  • duże wymiary 599 x 399 mm, co zmniejsza zużycie elementów na m2,
  • łączenie na pióro i wpust – spoiny pionowe pozostają niewypełnione zaprawą,
  • proste i wygodne wykonawstwo,
  • bardzo krótki czas murowania,
  • możliwość dowolnej aranżacji wnętrza.

Wysokość elementów 399 mm, połączenie na pióro i wpust oraz łatwość obróbki sprawiają, że murowanie ścian z bloczków YTONG INTERIO jest jeszcze szybsze niż z tradycyjnych wyrobów z betonu komórkowego i o wiele prostsze niż z innych materiałów, cegieł, pustaków czy systemów suchej zabudowy. Bloczki YTONG INTERIO to również pierwsze elementy z betonu komórkowego do murowania ścian działowych wyposażone w pióro i wpust. To jeszcze większy komfort pracy, mniejsze zużycie zaprawy i jeszcze szybsze wznoszenie ścian działowych. Murowanie ścian z bloczków YTONG INTERIO przebiega pięć razy szybciej niż w przypadku ścian w systemach suchej zabudowy. Ścianki działowe z bloczków YTONG nie wymagają montażu i przycinania profili stalowych, czy układania płyt z wełny mineralnej. YTONG INTERIO to oszczędność czasu i pieniędzy.

TAGI

logo2

Copyright © budmax-mb.pl

Hurtownia Budmax
Materiały budowlane i pokrycia dachowe
46-050 Nakło

ul. Strzelecka 112

 

NIP 756-194-56-41
Regon 160259219

 

 

 

Mapa dojazdu

Godziny otwarcia:
7:00 - 17:00 poniedziałek - piątek
8:00 - 12:00 sobota

 

tel. (77) 463 12 51
fax. (77) 463 12 61

 

www.budmax-mb.pl
e-mail: info@budmax-mb.pl

 

Formularz kontaktowy