System rynnowy PLASTMO

plastmo1Orynnowanie zaprojektowane przeszło 40 lat temu w Danii obecnie w całości produkowane i ciągle udoskonalane jest na terenie naszego kraju przez Plastmo Polska.

System PVC “Plastmo”, sprawdzony w ostrym i bardzo zmiennym klimacie skandynawskim, prawidłowo funkcjonuje przy zmianach temperatur otoczenia od -50 oC do +50 oC. Surowiec dostarczany przez bydgoski Zakład Tworzyw Sztucznych – “Zachem”, z którego wytwarzane są rynny “Plastmo” nie zawiera szkodliwych związków kadmu i ołowiu. Tworzywo posiada dużą odporność na promieniowanie słoneczne, deszcz, korozję, chemikalia oraz zapewnia długą żywotność systemom rynnowym.


plastmo_wywiniecie
Specjalne wywinięcie przedniej krawędzi rynny “Plastmo” chronione patentem zapobiega przelewaniu się wody przy intensywnych opadach oraz pozwala na szybki i łatwy montaż, a także zapewnia wyjątkową sztywność oraz prostą i równą krawędź. Niespotykana różnorodność elementów dodatkowych i specjalnych połączeń spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Plastmo Polska posiada w ofercie system w trzech rozmiarach:
– 100/ø75 mm – pozwala na odprowadzenie wody z małych i średnich płaszczyzn dachowych o powierzchni do 200 m2 przy zastosowaniu jednej rury spustowej;
– 125/ø90 mm – przy zastosowaniu jednej rury spustowej pozwala obsługiwać średnie i duże dachy o powierzchni do 240 m2;
– 150/ø110 mm – przy użyciu jednej rury spustowej pozwala obsługiwać bardzo duże powierzchnie dachów do 380 m2;

Rynny produkowane są standardowo w ośmiu kolorach:

plastmo_kolory

białym, szarym, grafitowym, czarnym, brązowym, miedzianym, czerwonym, oraz zielonym (RAL 6020)*. Dostępne są także w dowolnym kolorze z palety RAL. Producent udziela dziesięcioletniej gwarancji na poprawne funkcjonowanie instalacji rynnowej.

Elementy specjalne systemu PVC Plastmo

Skomplikowane formy dachów, styl budynków nowoczesnych i zabytkowych nie stanowią dla orynnowania Plastmo żadnych problemów. Dzięki blisko 50 letniemu doświadczeniu w produkcji rynien dla wszelkiego rodzaju budynków, znamy wszystkie problemy i potrafimy je rozwiązać. Niektóre nowobudowane domy jak i te stare, remontowane, wymagają specjalnych, nietypowych połączeń – wykonanych indywidualnie. Elementy te mogą zaspokoić każde wymagania jakie stawiają przed inwestorami trendy architektoniczne. Nawet jeśli konieczna będzie bardzo specyficzna i skomplikowana instalacja rynnowa, Plastmo Polska ją wykona . Nasz wysoce wykwalifikowany personel pomoże rozwiązać każdy problem techniczny i montażowy. Nie ma takiej konstrukcji dachowej do której nie dało by się zastosować rynien Plastmo.

TAGI

logo2

Copyright © budmax-mb.pl

Hurtownia Budmax
Materiały budowlane i pokrycia dachowe
46-050 Nakło

ul. Strzelecka 112

 

NIP 756-194-56-41
Regon 160259219

 

 

 

Mapa dojazdu

Godziny otwarcia:
7:00 - 17:00 poniedziałek - piątek
8:00 - 12:00 sobota

 

tel. (77) 463 12 51
fax. (77) 463 12 61

 

www.budmax-mb.pl
e-mail: info@budmax-mb.pl

 

Formularz kontaktowy