KERAKOLL – ELASTIK

Kerakoll_elastikELASTIK – elastyczny klej do układania płytek na nasiąkliwych podłożach podlegających odkształceniom (gips, anhydryt, drewno nie impregnowane).

 

Profesjonalny, zaawansowany technologicznie, gotowy do użycia klej o dużej elastyczności z wyeliminowanym spływaniem z powierzchni pionowej. Przeznaczony do układania na ścianach i podłogach gresu porcelanowego, mozaiki szklanej, płytek ceramicznych o dużych formatach, stabilnych kamieni naturalnych. Do nasiąkliwych podłoży podlegających odkształceniom, na podłoża gipsowe, anhydrytowe i drewniane oraz stabilne wobec oddziaływania wody podłoża drewnopochodne. Do stosowania wewnątrz i na ściany zewnętrzne.

Technologia ELASTIK pozwala uzyskać wysoki stopień elastyczności, zapewniający ułożenie każdego rodzaju płytek ceramicznych i gresu porcelanowego na bardzo elastycznych i odkształcalnych podłożach, osiągając wysokie parametry końcowe połączenia. Zastosowanie specjalnie modyfikowanych elastomerów o stałym działaniu gwarantuje wysoki stopień pochłaniania odkształceń podłoża bez wywoływania napięcia w materiale wykończeniowym.

TAGI

logo2

Copyright © budmax-mb.pl

Hurtownia Budmax
Materiały budowlane i pokrycia dachowe
46-050 Nakło

ul. Strzelecka 112

 

NIP 756-194-56-41
Regon 160259219

 

 

 

Mapa dojazdu

Godziny otwarcia:
7:00 - 17:00 poniedziałek - piątek
8:00 - 12:00 sobota

 

tel. (77) 463 12 51
fax. (77) 463 12 61

 

www.budmax-mb.pl
e-mail: info@budmax-mb.pl

 

Formularz kontaktowy