H+H Thermostein

H+H Thermostein

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

H+H Thermostein – innowacyjny, wysokiej jakości bloczek z betonu komórkowego ze zespoloną izolacją cieplną. Posiada najniższy współczynnik przenikania ciepła U=0,16 W/m2K dla ściany jednowarstwowej.
Spełnia zwiększone wymagania izolacyjności cieplnej aż po budownictwo pasywne. Najprostszy, najszybszy i najbardziej ekonomiczny system wznoszenia budynków. To wszystko dzięki zastosowaniu zespolonej izolacji cieplnej.

Oferowany przez H+H Polska Thermostein jest zarówno masywnym materiałem budowlanym, jak i formą wysoce efektywnego systemu izolacji cieplnej. Odpowiada on pod każdym względem wymaganiom stawianym materiałom budowlanym z izolacją rdzeniową, a dodatkowo cechuje się wszystkimi znanymi zaletami betonu komórkowego H+H: niewielki ciężar, najlepsza izolacyjność cieplna, wysoka dokładność wymiaru, szybkie i proste obrabianie, itp. Słowem – szybkie, efektywne i oszczędne budownictwo!
Praktycznie na każdym kroku roboczym warstwa izolacji cieplnej jest bezpośrednio układana na murze podczas wznoszenia ściany zewnętrznej. Jest to znacząca oszczędność kosztów i czasu budowy w porównaniu z tradycyjnymi technikami budowlanymi.

A co jest w tym najlepsze: nie trzeba już iść na ustępstwa w zakresie zachowania izolacyjności cieplnej. Wręcz przeciwnie. Dzięki bloczkowi H+H Thermostein firma H+H po raz pierwszy łączy wszystkie zalety budowania z wykorzystaniem betonu komórkowego (zmniejszone występowanie mostków cieplnych, bardzo dobra możliwość akumulacji ciepła oraz znakomita szczelność na działanie wiatru) ze zintegrowaną izolacją cieplną o optymalnym współczynniku przenikania ciepła U.

Wraz z bloczkiem H+H Thermostein, pierwszym i dotychczas jedynym bloczkiem z betonu komórkowego ze zintegrowaną warstwą izolacji cieplnej firma H+H wprowadza na rynek innowacyjny produkt, który uczyni profesjonalne izolowanie cieplne budynków czynnością łatwą, szybką, bezpieczną i tanią.

 

TAGI

logo2

Copyright © budmax-mb.pl

Hurtownia Budmax
Materiały budowlane i pokrycia dachowe
46-050 Nakło

ul. Strzelecka 112

 

NIP 756-194-56-41
Regon 160259219

 

 

 

Mapa dojazdu

Godziny otwarcia:
7:00 - 17:00 poniedziałek - piątek
8:00 - 12:00 sobota

 

tel. (77) 463 12 51
fax. (77) 463 12 61

 

www.budmax-mb.pl
e-mail: info@budmax-mb.pl

 

Formularz kontaktowy